• Stacks Image 415

  Caption Text

  Link
 • Stacks Image 416

  Caption Text

  Link
 • Stacks Image 417

  Caption Text

  Link
 • Stacks Image 422

  Caption Text

  Link
 • Stacks Image 425

  Caption Text

  Link

Klimatizácie

Stacks Image 26
V dnešnej dobe sa už klimatizácia stala súčasťou nášho každodenného života, ak ju nemáte doma tak sa s ňou môžete stretnúť v obchodoch, administratívnych prevádzkách, autách alebo autobusoch, teda takmer všade.
V horúcich letných dňoch sa každý z nás túži schladiť, poznáte ten pocit keď sa Váš dom alebo byt v horúcich letných dňoch prehreje a nepomôže už ani otvorené okno.
Klimatizácia má v domácnostiach svoje pevné miesto.
Podstata klimatizácie spočíva v regulovaní teplotných rozdielov medzi vonkajším a vnútorným prostredím. Ideálny rozdiel zo zdravotného hľadiska je šesť až desať stupňov. Klimatizácia je účinná tiež pre udržiavanie optimálnej vlhkosti vzduchu. Bráni rozmnožovaniu baktérií, ktorým sa vo vlhkom prostredí dobre darí. Odporúčaná vlhkosť v miestnosti je 40 % až 60 % pri teplote 22°C.


Máme pre vás riešenie, presne to čo potrebujete. Klimatizáciu
Doma sa cítime vždy najlepšie, prečo by tomu bolo inak počas horúcich letných dní?
Stacks Image 245
Nové klimatizácie už nemusíte využívať len v letných mesiacoch, ale počas celého roka. Sú vhodné pre ľudí, ktorí majú problémy s dýchacími cestami, astmatikov, aj alergikov počas peľovej sezóny a v miestach kde je prašné prostredie.

V ponuke máme klimatizácie split ,určené pre úpravu klímy v jednej miestnosti alebo multisplit, klimatizácie vhodné do viacerých miestností s jednou vonkajšou jednotkou.
Moderné klimatizačné zariadenia sú už štandardne kombináciou klimatizačnej jednotky a tepelného čerpadla. Vyznačujú sa vysokou energetickou efektívnosťou. Nová generácia klimatizácii dokáže nie len regulovať teplotu a vlhkosť v klimatizovanom priestore, ale zabezpečujú tiež vetranie a filtráciu vzduchu.
Stacks Image 234